نرم افزار

شرکت دانش بنیان فناوران شبکه‌ ورز پارسا با نام تجاری پارساتک با شماره ثبت ۵۰۴۷۳۲ و شماره ملی ۱۴۰۰۶۵۲۵۵۴۶در سال ۱۳۹۵ با هدف ارایه خدمات، تولید محصولات و راهکارها در حوزه فناوری‌های نوین ICT تاسیس شده است. شرکت پارساتک با پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، رسالت خود را ارتقاء کیفیت زندگی انسان‌ها دانسته و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مشاوران خود و همچنین تجربه های سازمانی کسب شده در پروژه های بزرگ و کوچک، آماده ارائه خدمات به صورت مشاوره و استقرار استانداردها و چارچوب ها در سازمان ها و شرکت ها با ابعاد مختلف میباشد.

محصولات

سیستم ها و شبکه های چند رسانه ای

امروزه با رشد روزافزون شبکه‌ها و اینترنت، کاربران تمایل بیشتری به دریافت خدمات ویژه بر روی این بستر دارند. یکی از خدماتی که در سال‌های اخیر با افزایش پهنای باند و دسترسی کاربران در اینترنت مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. خدمات چندرسانه‌ای می‌باشد، که شامل ارائه هرنوع محتوای چندرسانه‌ای بر روی بستر اینترنت است. چنین خدماتی برای کسب وکارهای مختلفی در حوزه‌هایی مانند سرگرمی و آموزش قابل تصور است.شرکت پارساتک با داشتن تیم فنی با سابقه طولانی در زمینه تولید محصولات مرتبط با ارسال، دریافت، پردازش و مدیریت صوت و تصویر در حوزه‌های مختلف از جمله IPTV-OTT و دیجیتال ساینیج، در حال حاضر پتانسیل فنی لازم برای بستر سازی و راه اندازی موضوعات مرتبط در این حوزه را دارد.

اینترنت اشیاء

ایده کلی فناوری اینترنت اشیاء، دریافت، ذخیره‌سازی و ارسال اطلاعات از محیط به منظور تحلیل و در نهایت ارایه خدمات بهتر و هوشمندتر به کاربر نهایی است. معماری فنی اینترنت اشیاء شامل چهار لایه اصلی است: (۱) سخت افزار، شامل سنسورها، عملگرها و دروازه‌های اتصال به شبکه، (۲) شبکه مخابراتی ارتباطی، شامل شبکه انتقال مبتنی بر IP و شبکه دسترسی، (۳) پلتفرم ابری، شامل مرکز داده، تحلیل کلان داده و میان افزار ارایه سرویس، (۴) برنامه‌های کاربردی، شامل توسعه دهندگان سرویس و سرویس گیرندگان. پارساتک آمادگی ارائه خدمات آموزشی، مشاوره و نظارت در تمام لایه های مذکور را داشته و تمرکز این شرکت از نقطه نظر طراحی و توسعه محصول بر روی لایه پلتفرم ابری می باشد.

تهیه نرم افزارهای سفارشی

شرکت پارساتک در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تخصصی مطابق با نیاز مشتریان فعالیت مینماید طراحی و پیاده سازی  سیستمهای کاربردی اداری و پرسنلی، طراحی و پیاده سازی سیستمهای مالی و بانکی، طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های موبایل Android / iOS ، توسعه نرم افزارهای کاربردی در ماشینهای Main Frame و طراحی و پیاده سازی CMS و سیستم های فروش و معرفی محصول از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، خیابان موزه(بسطامی)، پلاک ۳۱، واحد ۵

۰۲۱۸۶۰۸۳۹۹۸
۰۲۱۸۸۵۱۹۰۰۰

۰۲۱۸۸۷۵۶۳۶۱