امنیت

با گسترش روز افزون استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات و انتقال اطلاعات در بستر شبکه ها و اینترنت، حجم و سیعیاز مبادلات تجاری و اداری، از این طریق صورت می پذیرد. امروزه با توجه به افزایش ارزش داده ها و منابع اطلاعاتی سازمان ها و ادارات موجود در سطح کشور و افزایش حملات اینترنتی، امنیت جایگاه بسیار مهمی یافته است. مدیران فناوری اطلاعات سازمان ها، برای ایجاد امنیت مورد نیاز خود از سخت افزارها و نرم افزارهای گوناگون بهره می برند. با وجود استفاده از این تجهیزات، همچنان دغدغه های امنیتی زیادی برای مدیران و راهبران شبکه های کامپیوتری وجود دارد.

محصولات

مرکز SOC و تجهیزات SIEM

مرکز عملیات امنیت، مکانی جهت پایش و کنترل ۲۴ ساعته ورود و خروج اطلاعات در قلمروی فضای تبادل اطلاعات با نگرش تشخیص تهدیدات امنیتی است فرایند تجزیه و تحلیل از پایین ترین سطح یعنی لایه فیزیکی یک سیستم اطلاعاتی تا بالاترین سطح آن که برنامه های کاربردی می باشد را دربر میگیرد.این سیستم برای شناسایی و اعلام رخداد، دارای مکانیزم های رصد تجهیزات شبکه، سخت افزارها و نرم افزارها به صورت خودکار است و قادر به جلوگیری از نفوذ هکرها، بدافزارها و تهدیدات امنیتی از طریق منابع داخلی و خارجی می باشد.  برای اطلاعات از مشخصات این محصول با شرکت پارساتک تماس حاصل فرمایید.

سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات ( UTM )

سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات ( UTM ) در ورودی شبکه قرارگرفته و مانع بسیاری از تهدیدات امنیتی شبکه میگردد این سیستم با فراهم نمودن سرویس های امنیتی متنوع نظیر دیواره آتش، شبکه های خصوصی مجازی، دروازه ضدویروس، کنترل دسترسی کاربران، مدیریت پهنای باند و گزارشگیری متمرکز از یک محصول مدیریت راهبرد امنیت یک  سازمان را به مراتب آسانتر می نماید.  برای اطلاعات از مشخصات این محصول با شرکت پارساتک تماس حاصل فرمایید.

سیستم دیواره آتش حصین برای سرویس دهندگان در سطح کلان

سیستم فایروال حصین تولید شده برای سرویس دهندگان بزرگ در سطح کشور است. این محصول امنیتی بر اساس تجارب ۱۵ ساله صاحبان شرکت پارساتک در حوزه امنیت بومی بنا نهاده شده است. این محصول بر اساس نیاز موجود در سطح کشور نهایی سازی و به صورت کلان برای عرضه در ساختایهای B2B  و B2G با برندهای مختلفی در حال سرویس دهی به سرویس دهندگان است. برای اطلاعات از مشخصات این محصول با شرکت پارساتک تماس حاصل فرمایید.

تجارب موفق

SIEM - UTM-WAF برای اپراتور ماهواره آرین

UTM-WAF شرکت داده کاوان

UTM آرین تل

پشتیبانی و نگهداری UTM و WAF شرکت توسعه پژوهش ناجی

پیاده‌‌سازی ساختار امنیتی مرکز داده حکمت بر اساس محصولات بومی

نصب، پیاده‌سازی و راه اندازی ساختار امنیتی دانشگاه علم صنعت

فایروالهای نصب شده در بخشی از شبکه ملی اطلاعات

تامین، پشتیبانی و نگهداری فایروالهای بنیاد تعاون ناجا

تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، خیابان موزه(بسطامی)، پلاک ۳۱، واحد ۵

۰۲۱۸۶۰۸۳۹۹۸
۰۲۱۸۸۵۱۹۰۰۰

۰۲۱۸۸۷۵۶۳۶۱