مرکز داده

شرکت پارساتک دارای روش های استاندارد جهت دستیابی به زیرساخت مراکز داده هوشمند، ماژولار، کارآمد و با رویکرد کاهش هزینه های انرژی می باشد و به سازمان ها کمک می کند تا با امنیت بالا و قابلیت دسترسی مناسب به توسعه کسب وکار خود بپردازند. این شرکت با در نظر گرفتن نیازهایی که امروزه به دلیل افزایش حجم دیتا و الزامات دیگر عملا بسیاری از سازمان ها را در شرایطی قرار داده که بازدهی مراکز داده و سرور روم های خود را هرروزه از دست می دهند، اقدام به تامین و ساخت مراکز داده قابل حمل و ماژولار نموده است.

محصولات

Mobile Data Center

مفاهیم جدید مانند شهر های هوشمند، اتومبیل های بدون راننده، اینترنت اشیا و … که همگی فرصت های جدیدی برای زندگی بهتر به ما ارایه می نمایند نیاز به تامین زیرساخت مناسب دارد. مراکز داده موبایل راه حلی مناسب جهت راه اندازی و اجرا در اسرع وقت می باشند این مراکز داده شامل کلیه نیازهای یک مرکز استاندارد از جمله سیستم های برق رسانی، خنک کننده ها، سیستم های اعلام و اطفای حریق و مانیتورینگ در قالب یک کانتینر می باشند میزان Redandancy  مورد نیاز توسط کارفرما قابل تعریف بوده و امکان تغییر تجهیزات در سطح استاندارد وجود دارد. استفاده از مراکز داده موبایل نه تنها زمان تحویل را کوتاه می نماید بلکه باعث افزایش قابلیت اطمینان و کیفیت محصول می شود.

Modular Data Center

شرکت پاساتک قابلیت ارایه بخش های مختلف یک مرکز داده را بصورت جداگانه (ماژولار) در قالب کانتینر متناسب با نیازهای خاص هر یک از مشتریان خود را دارا می باشد. در این نوع محصولات هر مرکز داده در صورت استفاده کامل از محصولات ماژولار نیاز به سه کانتینر خواهد داشت. هر یک از کانتینرها بصورت مستقل طراحی و آماده شده و امکان افزایش آنها متناسب با افزایش نیاز مشتریان وجود دارد. در این نوع محصولات طراحی های انجام شده به مراتب پیچیده تر از مراکز داده ثابت و موبایل می باشند. از مزایای استفاده از این راه کار امکان افزایش و گسترده نمودن مرکز داده متناسب با افزایش نیاز و مدت زمان کوتاه تحویل و قابلیت جابجایی نسبت به مراکز داده ثابت می باشد.

تجارب موفق

طراحی مرکز داده اصلی و پشتیبان وزارت بازرگانی

طراحی، پیاده سازی و نگهداری مرکز داده استانی استان بوشهر

طراحی مرکز داده بخش تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی

طراحی مرکز داده رسانه های مجازی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

طراحی مرکز داده برج الکترونیک شیراز

طراحی و پیاده سازی مرکز داده مجموعه ایران مال

طراحی و پیاده سازی مرکز CA سازمان فناوری اطلاعات ایران

طراحی و پیاده سازی مرکزداده شرکت ملی حفاری

طراحی ونظارت مرکز داده شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

طراحی ونظارت مرکز داده بانک کارآفرین (اصلی و پشتیبان)

طراحی، مشاوره و نظارت بر مراکز داده سازمان فناوری اطلاعات ایران (۱۰ شهر / استان)

پروژه مشاوره حفاظت الکترومغناطیس مرکز داده فولاد خوزستان شرکت مبنا

طراحی و مشاوره مرکز داده شرکت ELMISK عراق

پروژه پشتیبانی و نگهداری مرکز داده سازمان حج و زیارت (رزرواسیون عمره)

تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، خیابان موزه(بسطامی)، پلاک ۳۱، واحد ۵

۰۲۱۸۶۰۸۳۹۹۸
۰۲۱۸۸۵۱۹۰۰۰

۰۲۱۸۸۷۵۶۳۶۱